פורטל פיננסי: משכנתאות, הלוואות, השקעות ועוד

יואב אייבזון
יואב אייבזון
Read More
"יואב התותח!! בהשוואה לחברים שלי שהמשכנתא עלתה אצלם באזור ה1,200 1,300, אצלנו עלה ב700 שח." דור עפרוני
יואב אייבזון
יואב אייבזון
Read More
"יואב התותח!! בהשוואה לחברים שלי שהמשכנתא עלתה אצלם באזור ה1,200 1,300, אצלנו עלה ב700 שח." דור עפרוני

הלוואות מיידיות במזומן

משק בבית ממוצע בישראל מוציא לאורך השנים סכומים עצומים, בין אם מדובר בטיפולים רפואיים שונים וסטנדרטיים ועד לחוגים, בתי ספר, אירועים משפחתיים ואפילו חופשות ברחבי העולם או בארץ. לצד ריבוי ההוצאות אשר איננו פוסח על משפחות צעירות, סטודנטים, חיילים משוחררים או אזרחים בני הגיל השלישי קיימות כיום מגוון של הלוואות אשר יוכלו לתת מענה לכיסוי חלק גדול מההוצאות הללו. חלק מאותן הלוואות יהיו גם הלוואות מידיות במזומן, שאותן ניתן יהיה לקבל דרך מספר חברות אשראי בישראל ואף מוסדות הבנקים השונים. עם זאת חשוב להכיר אילו סכומים ניתן יהיה לבקש, תוך כמה זמן ניתן לקבל הלוואה כזו ומה הם התנאים.

עד איזה סכום אפשר לקבל הלוואה מיידית?

הלוואות מידיות במוזמן ניתן כיום לקבל ממספר חברות אשראי ובנקים כמו שציינו מעל, כאשר אחד מהם הוא גם בנק ירושלים המציע הלוואה דיגיטלית מהירה ללקוחות כל הבנקים בסכומים של עד כ-200 אלף שקלים. יחד עם זאת קיימים לא מעט חברות פיננסיות, המציעות מגוון מסלולים כמו "לד אביבים" המציעה הלוואה ללא חיובים של עמלות או פתיחת תיק וללא פגיעה במסגרות האשראי. עם זאת חשוב לדעת כי גם חברות האשראי וגם מוסדות הבנקים, כשאת ההלוואות ניתן גם יהיה לחלק בין 36 עד 80 תשלומים.

גם בבנק ירושלים ובחברת "לד אביבים", ניתן יהיה גם לקבל הלוואה מיידית בסכומים של מעל ל-200 אלף שקלים ולהגיע גם עד לחצי מיליון שקלים. הלוואות אלו כמו שציינו ייעשו ללא פגיעה במסגרת האשראי או בדירוג שלו, כשהן יכולות להתאים גם עבור בעלי עסקים וגם עבור מסורבי בנקים. ובהקשר למסורבי בנקים או לכאלו בעלי תעודת זהות פיננסית "בעייתית", ייתכן וייתקלו בסירוב אל מול הבנקים או יקבלו תנאים מחמירים. עם זאת דרך חברות אשראי שונות, ייתכן ותעודה זו לא תהיה רלוונטית.

תוך כמה זמן ניתן לקבל את הלוואה מיידית במזומן?

מרבית חברות האשראי מציעות הלוואות מיידיות במזומן, כשהלוואה יכולה להופיע בחשבונו של המבקש בין יומיים עד לכמה שעות בודדות. עם זאת במרבית המקרים פנייה שכזו תכלול מענה על מספר שאלות, יחד עם תדפיס עדכני של חשבון עובר ושב וכמובן שלושה תשלומי משכורת. כמובן שכל חברת אשראי(בדומה לבנקים), שומרת לעצמה את סינון הלקוחות בהתאם לתנאים שקבעה והנתונים שהתקבלו. כמו כן חלק מחברות האשראי יעניקו שירותים מידיים, בין אם בכסף מזומן שמגיע עד הבית ועד אל קבלת כסף מהיר אל חשבון הבנק.

כיצד לבחור הלוואה מיידית נכון?

כאשר מדובר בבחירה של הלוואה מיידית במזומן, חשוב לזכור כי מדובר ברכישה של מוצר אמנם פיננסי אך עדיין מוצר. לכן חשוב לדעת אילו פעולות או הוצאות נבקש לעשות עימו, בין אם מדובר בהוצאות רפואיות/משפטיות ועד לטיולים ברחבי העולם. ברגע שההגדרות לשימוש בכסף שכזה יהיו ברורות ונהירות השימוש בכסף יהיה חיובי ומיטיב ללווה. עם זאת חשוב להכיר את תנאי הריבית הצפויים בכל הלוואה שכזו, אשר נעים בין שניים עד ארבעה אחוזים לתקופה של שנה כשמדובר בהלוואות בנקאיות ועד לחמישה עשר אחוזים לתקופה של מעל לשנה דרך חברות אשראי.

שתפו את הפוסט

חיפוש

יואב אייבזון

יועץ משכנתאות ותיק וחבר התאחדות יועצי המשכנתאות ומסייע למשפחות רבות בתחום הפיננסי מקצה לקצה

עוד על משכנתאות, הלוואות והשקעות...

Start typing to see posts you are looking for.
× לייעוץ פיננסי, עם יואב, שיחסוך לך המון כסף!