פורטל פיננסי: משכנתאות, הלוואות, השקעות ועוד

יואב אייבזון
יואב אייבזון
Read More
"יואב התותח!! בהשוואה לחברים שלי שהמשכנתא עלתה אצלם באזור ה1,200 1,300, אצלנו עלה ב700 שח." דור עפרוני
יואב אייבזון
יואב אייבזון
Read More
"יואב התותח!! בהשוואה לחברים שלי שהמשכנתא עלתה אצלם באזור ה1,200 1,300, אצלנו עלה ב700 שח." דור עפרוני

כמה מרוויח יועץ משכנתאות עצמאי?

תחום הנדל"ן בישראל נחשב לאחד התחומים החמים כיום, הוא משלב בתוכו לא רק את הביקוש ההולך וגדל מצידם של משקיעים, משפחות צעירים ועד לבני הגיל השלישי אלא גם עבור אנשי מקצוע אחרים. כך למשל עורכי דין בתחומי הנדל"ן, שמאים ואפילו יועצי משכנתאות לוקחים חלק בקלחת הנקראת שוק הנדל"ן הישראלי. ובשל כך גם לא מעט ישראלים מבקשים גם הם להנות מהשוק האטרקטיבי הזה, כשאחת המשרות שהפכו לפופולריות בשנים האחרונות היא ללא ספק יועץ משכנתאות עצמי. תחום המשכנתאות הוא תחום ענק בפני עצמו, והוא ניתן דרך פלטפורמות שונות וכולל טווחי שכר משתנים.

כמה מרוויח יועץ משכנתאות מתחיל?

אחד מהכללים בעולם התעסוקה הוא יחסי שכר אשר משקפים את ניסיון העובדים בתחום, כמובן שישנם מקרים חריגים אך עדיין חשוב לזכור כי גם שכר של יועץ משכנתאות עצמאי או כזה עובד בבנק או בחברה פיננסית מושפע מהוותק. לכן שכר שכזה המתלווה אל ניסיון של עד חמש שנים ינוע בין שבעת אלפים שקלים ועד לכדי עשרת אלפים שקלים. עם זאת כשאר מדובר ביועץ משכנתא בבנק, משכורת ללא ניסיון תנוע בין חמשת אלפים עד לששת אלפים שקלים. חשוב לזכור כי חלק לא גדול מהמשרות הללו גם בחברות פיננסיות וגם דרך הבנקים, משוטטת על גבי בונוסים ועמלות שונות אשר יוכלו להגדיל את השכר בצורה די משמעותית.

כמה מרוויח יועץ משכנתאות פרטי?

יועץ משכנתאות פרטי או דרך הבנק, אמון על בנייה משכנתא נכונה ומאוזנת של נוטלי הלוואה ובנוסף ייבצע בדיקות כמו הערות אזהרה על הנכס, כיצד להתנהל בצורה נכונה אל מול הבנקים ועוד מנעד רחב של טיפים יעילים אשר יוכלו להוזיל את תשלום המשכנתא החודשיים. כמו כן שכר ממוצע של יועץ משכנתאות פרטי יכול לנוע בין חמשת אלפים חמש מאות ועד לעשרת אלפים שקלים ללווי, שכן כל יועץ יעניק היבטים שונים אשר יוכלו להטיב עם הלווים ולהעניק משכנתא הגיונית אל מול הבנקים השונים. כמו כן חשוב לזכור כי גובה המשכנתא איננו משפיע על עלויות הלווי של יועץ המשכנתא, בשונה מנותני שירות אחרים בתחום הנדל"ן.

שתפו את הפוסט

חיפוש

יואב אייבזון

יועץ משכנתאות ותיק וחבר התאחדות יועצי המשכנתאות ומסייע למשפחות רבות בתחום הפיננסי מקצה לקצה

עוד על משכנתאות, הלוואות והשקעות...

Start typing to see posts you are looking for.
× לייעוץ פיננסי, עם יואב, שיחסוך לך המון כסף!