פורטל פיננסי: משכנתאות, הלוואות, השקעות ועוד

יואב אייבזון
יואב אייבזון
Read More
"יואב התותח!! בהשוואה לחברים שלי שהמשכנתא עלתה אצלם באזור ה1,200 1,300, אצלנו עלה ב700 שח." דור עפרוני
יואב אייבזון
יואב אייבזון
Read More
"יואב התותח!! בהשוואה לחברים שלי שהמשכנתא עלתה אצלם באזור ה1,200 1,300, אצלנו עלה ב700 שח." דור עפרוני

יואב אייבזון - ייעוץ ותכנון פיננסי

קצת לפני שאתם רצים לבקש אישור עקרוני למשכנתא מאחד או ממספר בנקים/חברות ביטוח עצרו לרגע אפילו שניים …ותתחילו לחשוב ולתכנן מתוך ראייה עתידית ולשאול את עצמך מספר שאלות :

  • איפה אני היום והיכן אני רואה את עצמי בעוד 10 שנים מבחינה פיננסית , קריירה , משפחה.
  •  האם ההון הקיים ברשותי כיום מספיק (חשוב לבדוק זאת טרם חתימת חוזה…)?
  •  האם חישבת את כלל הפרמטרים והעלויות הנוספות  מלבד רכישת הדירה כגון : מס רכישה , עלויות מתווך במידה וקיים , עלות עו"ד , שמאות , ביטוחי חיים ומבנה , הצמדות מדד תשומות הבניה , רישומי מים חשמל גז  , היתרי בניה  ועלויות פיתוח לבוני בנייה עצמית ועוד?
 

משכנתא לוקחים רק עם יועץ משכנתאות אובייקטיבי!!!

 

שמי יואב אייבזון  נשוי + 3 ומתגורר בעיר פ"ת.
אוניברסיטת בן גוריון.  בהצטיינות מטעם  MBA בעל תואר שני במנהל עסקים
בעל רשיון לייעוץ פנסיוני מטעם משרד האוצר  וחבר לשכת היועצים הפנסיוניים.
בוגר קורסי כלכלת המשפחה וייעוץ פיננסי .

במהלך 18 שנים האחרונות מלווה משפחות רבות בתחום הפיננסי לרבות תכנון וליווי למשכנתא , מחזורי משכנתאות , משכנתא הפוכה ולגיל השלישי , משכנתא לכל מטרה , הלוואות עסקיות לרכישת משרד וקידום העסק וכל מה שמתקשר לתחום הפיננסי מקצה לקצה.

תודה יואב על המקצועיות, האכפתיות, הסבלנות והזריזות! ממליצה בחום:)
נועם כהן
יואב הוא מקצוען ברמות הגבוהות ביותר. אמין, עובד קשה בשביל הלקוחות ומתנהל בשקיפות מלאה. חסך לנו המון כאב ראש וכסף. מומלץ מאוד!
נדב צוקר
הגענו ליואב לאחר ניסיון לסגור לבד משכנתא... כאב ראש מטורף שגרר עיכובים. מהרגע שיואב נכנס לעניינים הוא תקתק את כל מה שהיה צריך במקצועיות, ברגישות וגישה עניינית ונעימה! הרגשתי שיש לי על מי לסמוך והצלחנו לחתום על משכנתא בתנאים טובים ובמהירות! ממליצה בחום!!
מיטל יצחקי
עשיתי קצת עבודה מקדימה ופניתי כבר ל-3 בנקים ואף הייתי בפגישה עם 2. הבנתי מהר מאוד שעדיף לי להשקיע כסף על יועץ ולחסוך מאות אלפי שקלים על המשכנתא. אל יואב הגעתי דרך חבר יקר ואני אמליץ עליו לכל מי שיצטרך. פשוט חסך לי המון כסף, צרות, זמן וכאב ראש. מקצועי מאוד. וזמין תמיד ממליץ בחום.
גל
איש מקצוע ואדם מהשורה הראשונה!!!! מומלץ בחום לכל מי שנמצא בצומת דרכים כלכלית במשפחה ובכלל/קניית דירה או כל הוצאה בסדר גודל כזה/ לעשות סדר בכל הנושא הפיננסי בבית ובמשפחה. מומלץ בחום!!!!!!!!!!!
אייל ברק
לקחנו את יואב לצורך משכנתא. מאוד מרוצים להטיפול שקיבלנו. מאוד אחראי, מקצועי, קשוב ועומד בזמנים (שקבלן נתן לנו). היה תמיד זמין לכל שאלות, בקשות טענות. ונתן מענה להכל! מאוד ממליצים עליו!
יוליה קולדין

פוסטים של יואב אייבזון בנושא ייעוץ משכנתא

Start typing to see posts you are looking for.
× לייעוץ פיננסי, עם יואב, שיחסוך לך המון כסף!